Pide Sun, Moda

Pide Sun

Pide Sun

Halkgurmesi’ni takip edenler bilir. Pidenin benim kalbimde yeri ayrıdır. İyi bir pide için kıta değiştirmeyi bile göze alırım. Tıpkı Pidesun‘da olduğu gibi. Pidesun Samsun pidesi yapıyor. Menüsü son derece geniş ve çeşitli. Açık ve kapalı olarak ayırırsak sanırım 60 civarında çeşidi var. Bu sayede başka yerlerde pek bulamayacağınız değişik pideleri var. Mesela ıspanaklı kaşarlı, et dönerli, enginarlı gibi. Pidesun’un iki fırını var. Biri gazlı öteki ise odun fırını. Odun fırınından çıkan pideleri elbette daha lezzetli. Pidelerin fiyatları çok ucuz değil. Ancak büyüklükleri ve malzemenin fazlalığıyla verdiğiniz parayı kesinlikle hak ediyor.

Kavurmalı kaşarlı

Kavurmalı kaşarlı

Pidelerin hamurları ince, malzemeleri bol. Tüm malzemelerin özenle seçildiği belli. Biz üç arkadaş gittik. Karışık, kuşbaşılı kaşarlı, kıymalı kaşarlı pide siparişi verdik. Dilerseniz pideleri yarım yarım iki farklı çeşit olarak da sipariş verebiliyorsunuz.

Pidesun

Pidesun

Pidesun servisi, pidelerinin lezzeti ve doyuruculuğu ile Anadolu yakasında lezzetli bir pide yemek için düşünmeden tercih edebileceğiniz bir yer.

pidesun

Pide sun

Adres: Moda Caddesi Şükran Apartmanı No: 67 /A/B (Migros Yanı)
Kadıköy / İstanbul

Telefon: 0 216 347 31 55 – 450 43 43 – 0 537 595 73 35

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir