Öz Bolu Lokantası

Öz Bolu Lokantası

Öz Bolu Lokantası

Hayat hep kebap, pide, fast-food yiyerek geçmez, arada şöyle sulu, sebzeli tencere yemekleri de yemek lazım diye düşündüğünüzde esnaf lokantaları imdadınıza yetişir. İyi bir esnaf lokantası hem ucuz, hem temiz, hem de lezzetli tadlar sunmalıdır. Üsküdar’da ki Öz Bolu Lokantası bu tarife uyan bir yer. Çeşitleri bol, fiyatları uygun. Gördüğüm kadarıyla temizlik konusunda da bir kusurları yok. Yemek çeşitleri gayet tatmin edici. Etli, sebzeli çeşit çeşit yemeği bulmanız mümkün. Ayrıca dönerden vazgeçemem diyenler varsa o da var.

Öz Bolu’nun sunduğu onlarca seçeneğin arasından ben pilav ve haşlamayı tercih ettim. Gerek lezzetinden gerekse porsiyonlarından gayet memnun kaldım.

Öz Bolu Lokantası’nda fiyatlar çok ucuz değil. Ancak İstanbul ortalamasıyla karşılaştırınca makul sayılabilecek rakamlara karnınızı doyurmanız mümkün. Örnek vermek gerekirse et yemekleri 13-15, döner 12-15, tavuk yemekleri 10, sebze yemekleri 7-12, pilavlar 4-5, çorbalar 3,5-4, zeytinyağlılar 7-8,50, salatalar 4, ızgaralar 9-21, tatlılar 6-7 TL arasında.

Öz Bolu Lokantası

Öz Bolu Lokantası

Öz Bolu Lokantası

Öz Bolu Lokantası

Üsküdar’da uygun fiyatlı ve kaliteli bir esnaf lokantası arıyorsanız Öz Bolu Lokantasını denemenizi tavsiye ederim.

 

Öz Bolu Lokantası:

Mimar Sinan Mah. Atlas Sok. No: 11/A1

Üsküdar – İstanbul

Telefon: (0216) 532 73 31

Öz Bolu Lokantası” üzerine 1 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir